Comissions i subcomissions CEC

Comissió de Finançament

Daniel Albors Pericàs

Xènia Amorós i Soldevila

Ricard Aymerich i Balagueró

Joan Bassas i Arnau

Immaculada Buxadera Catot

Joan Josep Codina i Puig

Dolors Collell i Surinyach

Xavier Diez Rodríguez

Teresa Esperabé Prieto

Iolanda Estrada Sanz

Pere Forga Visa

Pepi Garcia i Lorenzo

Àngel Garcia Velázquez

Agustín Guillén i Cortés

Ignacio Kolakovic

Pere Masó Anglada

Josep Plancheria Roset

Josep Manuel Prats Moreno

Manuel Pulido Guerrero

Francisco Ramos Falcó

Coral Regí Rodríguez

Joan Ricart Nicolau

Jordi Rodon Cuixart

Jordi Roig i Vinyals

 

Comissió de Programació

Xènia Amorós i Soldevila

Ricard Aymerich i Balagueró

Francesc Ballester Lozano

Joan Bassas i Arnau

Immaculada Buxadera Catot

Joan Josep Codina i Puig

Xavier Diez Rodríguez

Teresa Esperabé Prieto

Iolanda Estrada Sanz

Pere Forga Visa

Pepi Garcia i Lorenzo

Àngel Garcia Velázquez

Jordi Giménez Manent

Pere Masó Anglada

Iris Mª Molina Ávila

Josep Manuel Prats Moreno

Manuel Pulido Guerrero

Francisco Ramos Falcó

Coral Regí Rodríguez

Joan Ricart Nicolau

Jordi Rodon Cuixart

Jordi Roig i Vinyals

Jordi Salgado González

Jean-Marc Segarra Mauri

 

Subcomissió de Convivència i ciutadania digital

Joan Josep Codina i Puig

Xavier Diez Rodríguez

Antoni Domènech Bonet

Iolanda Estrada Sanz

Pepi Garcia i Lorenzo

Àngel Garcia Velázquez

Jordi Giménez Manent

Raül Manzano Tovar

Pere Masó Anglada

Josep Manuel Prats Moreno

Manuel Pulido Guerrero

Coral Regí Rodríguez

Joan Ricart Nicolau

Jordi Rodon Cuixart

Calamanda Vila i Borralleras

Jesús Viñas Cirera

 

Subcomissió de Composició i Reglament

Ricard Aymerich i Balagueró

Xavier Diez Rodríguez

Antoni Domènech Bonet

Teresa Esperabé Prieto

Iolanda Estrada Sanz

Pere Forga Visa

Pepi Garcia i Lorenzo

Iris Mª Molina Ávila

Josep Manuel Prats Moreno

Manuel Pulido Guerrero

Coral Regí Rodríguez

Joan Ricart Nicolau

Jordi Rodon Cuixart

 

Subcomissió de Governança i Participació

Daniel Albors Pericàs

Guillermo Chirino Gálvez

Joan Josep Codina i Puig

Xavier Diez Rodríguez

Montserrat Domingo i Herraiz

Teresa Esperabé Prieto

Iolanda Estrada Sanz

Pepi Garcia i Lorenzo

Jordi Giménez Manent

Ignacio Kolakovic

Josep Plancheria Roset

Josep Manuel Prats Moreno

Joan Ricart Nicolau

Jordi Rodon Cuixart

Jesús Viñas Cirera

 

Comissió Permanent

Xènia Amorós i Soldevila

Jaume Cela i Ollé

Montserrat Domingo i Herraiz

Josep Maria Freixanet i Mayans

Raül Manzano Tovar

Josep Manuel Prats Moreno

Coral Regí Rodríguez

Jordi Rodon Cuixart

Anna Simó i Castelló

 

Comissió d’Ordenació

Daniel Albors Pericàs

Joaquim Arnau i Querol

Joan Bassas i Arnau

Marta Carranza

Josep M. Castellà Lidon

Jaume Cela i Ollé

Guillermo Chirino Gálvez

Joan Josep Codina i Puig

Xavier Diez Rodríguez

Antoni Domènech Bonet

Teresa Esperabé Prieto

Iolanda Estrada Sanz

Pere Forga Visa

Josep Maria Freixanet i Mayans

Pepi Garcia i Lorenzo

Àngel Garcia Velázquez

Jordi Giménez Manent

Fernando Guirado Lidon

Raül Manzano Tovar

Iris Mª Molina Ávila

Pilar Nus Rey

Montserrat Perelló Margalef

Mònica Pereña Pérez

Josep Plancheria Roset

Josep Manuel Prats Moreno

Manuel Pulido Guerrero

Francisco Ramos Falcó

Coral Regí Rodríguez

Joan Ricart Nicolau

Jordi Rodon Cuixart

Jean-Marc Segarra Mauri

Jessica Segovia Álvarez

Mariona Torredemer i Palou

Montserrat Vilà Suné

Jesús Viñas Cirera